Yağlı Ciltler, Özellikleri ve Bakımı

yağlı cilt

Yağlı Ciltlerde geniş gözenekler, güçlü yağ salgılanması yağlı cildin karakteristikleridir. Siyah noktalara ve sicilcelere çok elverişlidir.

08 / Ağu / 2018

İnsan Cildi ve Çeşitleri

Eğer cildinize iyi bakmak, tedavi etmek ve güzelleştirmek istiyorsanız, öncelikle cildinizin cinsini tanımanız gerekmektedir. Fakat bu deri sağlık durumu, ilaçlar, sinirlilik, üzüntüler ve hava kirliliği nedenleriyle değişebilir.

08 / Ağu / 2018

Cilt Kuruması ve Kremler

cilt kuruması

Kremler cildin kurumasına karşı köklü bir çözüm getiremezler, ama bazı özel kremler cildi çok etkili olarak koruyabilirler.

28 / Tem / 2018

Ev Yapımı Doğal Güzellik Maskeleri

güzellik maskeleri, Cilt Bakımı

Eğer biraz vaktiniz varsa, güzellik sütlerinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz. Fakat, birkaç gün önceden, eczacınızdan karışımlarınız için gerekli olan bazı maddeleri hazırlamasını isteyiniz, çünkü bazıları hemen bulunamaz, ısmarlanmaları gerekir.

28 / Tem / 2018

Yağlı Ciltler İçin Cilt Bakımı

yağlı cilt bakımı

Cilt bakımı güzel ve doğal bir görünme kavuşmanız aynı zamanda sağlıklı bir cilde sahip olmanız için oldukça önemlidir. Bu sebeple cilt bakımının düzenli ve aynı zamanda doğru bir şekilde uygulanması gereklidir.

08 / Tem / 2018

Yüzü İnce Gösteren Makyaj Önerileri

makyaj önerileri

Makyaj yapmanın en zevkli yanı gizlemek istediğiniz ya da öne çıkarmak istediğiniz alanları küçük rötuşlar ile gerçekleştiriyor olmasıdır.

02 / Tem / 2018