Erkeklerin Kullanabileceği Kozmetik Ürünleri

erkek kozmetik

Zamanında erkeklerin kendilerine bakım yapması durumunda ‘metro seksüel’ ifadesi söylenmesi üzerine erkeklerin bir çoğu artık bakım yapma konusunda titiz olduğu gözleniyor.

Erkeklerin bir kısmı ise hala arkadaşlarına ve çevresine fark ettirmeden bakım yapma taraftarı olduğunu gözlüyoruz. Bu tür erkeğe veya arkadaşa sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, genel olarak bazı özellikleri şu şekildedir.

Kozmetik ürünü kullanan erkekler

1) Kendilerine önem verirler, başkası onların dış görünüşleri için olumsuz bir eleştiri yaptıkları zaman yüzlerinin düştüğünü görebilirsiniz. Eşyalarına sahip çıkarlar, başkaları ile paylaşmak istemezler. Bu yüzden toplum arasında fazla sevilmedikleri için çok fazla arkadaş canlısı olarak bilinmezler.

2) Bakım yaptıkları için; elleri, yüzleri ve nasır tutan bölgelerimiz genel de temiz ve kadın gibi yumuşacık olabilir. Genel de ağır işlerde çalışan erkeklerin nasır tutması beklenilen ellerin, tutmadığını gözlemliyorsanız bakım ürünlerine yönelmiş durumdadır. Nasırdan arındırılması sağlık açısından önemli olmaktadır.

3) Kendilerini hemen ele vermek istemezler. Eğer bir kadınsanız ve sizden hoşlandığınızı düşünüyorsanız; bir an önce söyleyeceği düşüncesine kapılmayınız. Hoşlandıklarını, özel durumlarını ve onun için önemli olan olayları hemen açığa çıkarmak istemezler. Bu şekilde davrandıkları için ilk adımı karşı tarafın atmasını isterler.

4) Genel de bütün olaylara hakimelit tarzı görüntüleriyle ilgi çekerler. Olayların geneli hakkında biraz bilgiye sahip olurlar. Bu tarz erkekler ile çılgın şekilde vakit geçirmeyi beklemeyiniz; onlar daha sert tavırlarıyla gündem de olmayı tercih ederler. Toplum içerisinde fazla samimi karekterleri pek sevmezler.

5) Ne kadar zor duruma girseler bile, asla pes etmezler. Stres ve olayların zorluğu onların daha fazla ilgisinin çekmesine neden olur. İstedikleri olayların olmaması durumunda, hiç benim olmasın tarzına bürünebilir. Bu şekilde davrandıkları için çoğu zaman kazanmaya yakın taraf olarak bilinirler.

6) Her konuda bilgili olduklarını düşünen bu erkekler, toplum içinde rezil olmaktan kaçınırlar. Rezil oldukları durumda birden sinirli tavırları ile karşılaşabilirsiniz. Toplum içerisinde onlar ile fazla münakaşaya girmenizi tavsiye etmiyorum.

Bu tarz kişiliğe sahip bir kişiyle vakit geçiriyorsanız;  artık onun tavırları hakkında daha fazla bilgiye sahip olduğunuz için ona göre davranışlar sergileyebilirsiniz.

25 / Haz / 2018

Yorum Yazınız