Gelinlik Seçimi Nasıl Yapılmalıdır ?

gelinlik

Kıyafet seçerken nasıl ki kusurlarımızı göstermeyen ve bu kusurları öne çıkarmayan kıyafetler seçiyor isek aynı zamanda da gelinlik seçerken de kusurlarımızı kapatmak ve kusursuz bir görünüme kavuşabilmek için doğru seçimler yapmak gerekir aynı zamanda seçimlerimizi yaparken doğru bir şekilde hareket etmemiz gereklidir.

Öncelikle gelinlik seçerken altına seçilecek olan eğer herhangi bir ayak probleminiz yok ise kesinlikle topuklu ayakkabı olmalıdır.

Bu sizin çok daha uzun gözükerek gelinliği çok daha iyi bir şekilde taşımanıza yardımcı olacaktır. Baktığımız zaman gelinlik seçerken kilonuzun oldukça önemliolduğunu ve seçimlerinizi yaparken buna oldukça fazla bir şekilde dikkat etmeniz gerektiğini söylemek mümkündür.

Eğer kilolu bir vücudunuz var ise prenses model gelinlikler tercih edebilirsiniz.

Baktığımız zaman bu model gömlekler göğüs altından kabarık bir şekilde olduğu için kilonuzu kapatır ve çok daha zarif bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

Ancak ince ve zarif bir vücudunuz var ise vücudunuza oturan gelinlik modelleri kullanabilirsiniz.

Genellikle bu tarz gelinliklerde İtalyan modasının akımını görmek mümkündür. diğer yandan göğüs dekoltesi ya da sırt dekoltesi olan gelinlik seçimlerini yaparken dekolte vereceğiniz bölgenin kusursuz olması gerektiğini aklınızdan çıkarmamanız gereklidir. Baktığımız zaman eğer kıyafet seçerken bu gibi özelliklere dikkat ederseniz eğer istediğiniz olumlu sonucu alabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Seçimlerinizi yaparken kusurlarınızı kapatacak seçimler yapmayı unutmayın.

29 / Haz / 2018

Yorum Yazınız