Marmaris, Turunç Türk Geceleri

marmaris turunç türk gecesi

Türk gecesi geleneğini tatilcilerin ayağına getiren etkinliğimiz ile Türk ve Türk boylarından gelen yüzlerce farklı milletin gelenek ve göreneklerini bire bir yaşama imkanını bulacaksınız. Turunç Türk gecesi organizasyonuna erkenden rezervasyon yaptırarak oryantal dans ve göbek dans gösterileri gibi birçok farklı dans grubunun siz değerli izleyiciler için hazırlamış oldukları profesyonel dans gösterilerini izleyebileceksiniz.

Türk gecesi etkinliğine katılarak güzel bir akşam yemeği yiyebilir ve eğlenceli bir gece boyunca alkollü ya da isteğinize göre alkolsüz içeceklerden istifade edebilirsiniz.

Oldukça eğlenceli ve huzurlu bir ortamda tüm gece boyunca eğlenmek ve Türk kültürünü çok daha yakından tanımak istiyorsanız bu organizasyon tam size göredir.

Turunç Türk Gecesi Etkinliği

Turunç Türk gecesi etkinliği farklı bir eğlence aktivitesi arayan kişiler için bulunmaz bir kaynaktır.

Yaz tatilinizi en iyi şekilde geçirmek için Turunç bölgesine gelmişseniz ve tekne turu ve yunus gösteri şovu gibi etkinliklerin yanı sıra gece yapılabilecek tarzda etkinlik arayışındaysanız Turunç Türk gecesi aktivitesi size ihtiyacınız olanı fazlasıyla verecektir.

Göbek dansları gibi oldukça zevkli ve hoş vakitler geçirebilmenize olanak sağlayan türden oyunları ile Türk gecesi etkinliğimizden kesinlikle yüzünüzde gülücükler ile ayrılacaksınız.

Bu gece boyunca sahne alan profesyonel dans gruplarımız ile doyasıya fotoğraf çekimi yaptırabilir ve bu eğlenceli anları ölümsüzleştirerek geriye güzel anılar bırakabilirsiniz.

Sadece haftanın belirli günlerinde düzenlenen bu organizasyona erken dönemlerde rezervasyon yaptırarak uygun fiyat avantajlarından istifade edebilirsiniz.

Erken rezervasyonun sizlere sağlamış olduğu en büyük artı özelliklerden biri de çok güzel masalardan sahne önünde yer ayırtabilme olanağına kavuşmanızdır.

Türk gecesi etkinliğine kendiniz bireysel ya da yakın çevrenizden arkadaşlarınız ile katılabileceğiniz gibi çocuklarınızı da bu eğlenceli geceye getirebilir ve eğlenceli dans grupları ile onun da doyasıya eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

Herhangi bir yaş grubu kısıtlaması olmayan bu eğlenceli etkinlik gece saat 22:00 civarlarında başlamakta olup 24:00’a kadar son hızıyla sürmektedir.

Çerkez, Abaza, Türk ve daha birçok Türk boyundan gelme ırkların gösterilerini ve kendine has sentez kültürlerini bir arada görme imkanı bulacağınız bu Türk gecesinde aynı zamanda Türklerin en eski geleneklerinden biri olarak karşımıza çıkan kına gecesi etkinliğini de izleme ve bu anı birebir yaşama imkanını bulacaksınız.

Turunç Türk Gecesi Gösterileri

Turun Türk gecesi etkinliğinde birçok farklı grubun dans gösterisi hem yerli turist tarafından büyük bir ilgi ve talep görmekte hem de yabancı turistlerin oldukça eğlenmelerini sağlamaktadır. Kına gecesi, göbek şovları, bay ve bayandan oluşan dansçıları ile sınırsız eğlenceye adım atacaksınız.

Akşam Yemeği Organizasyonu

Türk gecesi etkinliği başlar başlamaz akşam yemeğine geçilmekte ve bu yemekte ızgara, tavuk, makarna, salata ve daha birçok sıcak ve soğuk yemek seçeneklerinden istifade edebilmektesiniz.

21 / Tem / 2018

Yorum Yazınız