Hazır Site Nasıl Yapılır?

Bir web sitesin olmasını istiyorsanız bunu kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Öncelikle şunu belirtelim Türkiye'de yayın yapan siteler genellikle ASP ve PHP yazılımları kullanmaktadır. Her iki yazılım da dinamik içerikler sağlar.

16 / Tem / 2018

Facebook’a Nasıl Reklam Verilir ?

facebook reklam

Sosyal medyanın en aktif mecrası olan facebook üzerinde Ad Choices seçeneklerini değerlendirebilmekte olan bireyler facebook sayfaları için ya da internet sitelerine ziyaretçi yönlendirme konusunda etkin sonuçlar elde edilebilmektedir.

25 / Haz / 2018

Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

beyaz eşya

Pahalı olan marka her zaman daha iyidir anlamına gelmez.

Ürünün kalitesini fiyatı belirlemez fiyata eklenen vergiler, kar  ve benzeri masraflar eklenince ürünün fiyatı git gide artıyor.

20 / Haz / 2018

Fotoğraf Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Fotoğraf makinası alırken nelere dikkat etmeliyiz

Gün geçtikçe fotoğraf çekme hobisine sempati duyan insanlar çoğalmaktadır. Kimileri öncelikle cep telefonu ile fotoğraf çekmeye başlasa da bir süre sonra cep telefonun kamerasını yetersiz bulmaktadırlar.

19 / Haz / 2018

Whatsapp Nasıl Kullanılır ?

whatsapp nasıl kullanılır

Whatsapp günümüz teknolojisinde en yaygın haberleşme uygulaması diyebiliriz.

19 / Haz / 2018

Cep Telefonunun Zararları

cep telefonu zararları

Cep telefonu denince akla facebook, twitter yada bir kaç oyun geliyordur. Dışardan zararsız bir o kadarda bizlerin sıkıntılı anlarında vakit geçirmek için kullandığımız cep telefonunun zararları saymakla bitmez. Hepsini burada yazmayacağım ama en tehlikelilerinden birinden bahsedelim.

16 / Haz / 2018