Perde seçiminde nelere dikkat etmeliyiz?

perde seçimi

Kadınlarımız için en özel ve kendilerini en iyi ifade ettikleri yer kesinlikle evlerinin perdeleridir, Özel perdeye sahip olabilmek için nelere dikkat edilmesi gerekiyor birlikte inceleyelim..

21 / Tem / 2018

Tıp Öğrencisi İlk Yıl Hangi Dersleri Görüyor ?

Uzun ve yorucu bir çalışma temposunun ardından, üniversiteye giren öğrencilerin büyük bir çoğunluğu için ilk sene dinlenmek ve alışmak için ayrılan, bu sebeple derslere pek de yoğunlaşılmayan bir sene oluyor.

21 / Tem / 2018

Game Of Thrones Melodica Notes

We have prepared melodica tones of the Game of Thrones series music that broke the world record records all over the world.

Game Of Thrones Melodica Notes

la re fa sol la re fa sol la re fa sol la re fa sol

21 / Tem / 2018

Bayılma ve Tedavisi

Bayılma, birçok hastalıktan ileri gelebilir. En önemli olan ikisi, senkop ve saradır.

21 / Tem / 2018

Fall Out Boy - Immortals Melodica Notes

A part of the world famous pop rock group fall out boy's american beauty / american psycho album. The song is also one of the big hero 6 filminin movie soundtracks. Here is the melodica note of this beautiful song.

A        G#   F#   G#   F#   C#  F#
They say we are what we are,

21 / Tem / 2018

Cevizli Ispanak Yemeği

cevizli ıspanak

Farklı lezzetler sunmaya devam ediyoruz, Bugün sizlere Cevizli ıspanak kavurması yaparak ailece vitamin havuzunda sağlıklı bir tarif vereceğim.

21 / Tem / 2018

Çin'de Türkler nerelerde ne yemeli?

çinde ne yenir

Son zamanlarda Türkiye'den Çin'e giden ziyaretçi sayısı oldukça fazla, Çine giden Türklerin en büyük problemi yemek olduğu aşikar, peki Çin'de ne yemeliyiz?

21 / Tem / 2018

Üniversitede Başarılı Olmanın Yolları

Üniversite hayatımızın dönüm noktalarından biridir. Üniversitede alacağımız bilgilerin yanı sıra edineceğimiz çevre yaşamımızda özellikle iş hayatımızda da önemli bir yere sahip olacaktır.

21 / Tem / 2018

‘Uykuya Dalmak İsteyen Tavşan’ Rekora Koşuyor

Son zamanlarda Amazon’da satış rekorları kıran kitap hakkında bilgilendirmek istiyorum..

21 / Tem / 2018

Marmaris, Turunç Türk Geceleri

marmaris turunç türk gecesi

Türk gecesi geleneğini tatilcilerin ayağına getiren etkinliğimiz ile Türk ve Türk boylarından gelen yüzlerce farklı milletin gelenek ve göreneklerini bire bir yaşama imkanını bulacaksınız. Turunç Türk gecesi organizasyonuna erkenden rezervasyon y

21 / Tem / 2018

Sayfalar